Gizlilik Politikası

Gizlilik politikasını okuyup kabul etmiş olursunuz. Websitemizde alınan veriler tamamen açıklanmış. Yapacaklarınızdan tamamen kendiniz sorumlusunuz.

Biz Kimiz ?

Biz İnsanlara siber güvenlik alanında bilgi vermek teknoloji konusunda yenilikleri iletmek , web konusunda uygulamaları geliştirmek için bilgi verdiğimiz websitesini insanlara sunarak hizmet veriyoruz.

Site Adresimiz : https://webgelisim.com

İnstagram : @webgelisimofficial

Sistemde Hangi Bilgiler Toplanıyor?

1) Yorumlar

Gelen ziyaretcilerin konulara yorum yapması sırasında gelen verileri istenmeyen yorum tespitinde ip adresi bilgisi ve tarayıcı bilgisi alınmaktadır.

2) Ortam

Görselleri websitemize yüklerseniz , resimdeki meta verileri kaldırmanız güvenliğiniz açısından oldukca önemlidir. Bu kural sadece üye olan kişiler için geçerlidir. Websitesine üye olan kişi resim paylaştığında başka bir üye o resimdeki meta veriler ile konum bilgisini bulabilmektedir.

3) Çerezler

Websitemiz üzerinden yorum yaptığınız zaman isim , e-posta adresini ve websitenizi çerezlerde kaydetmeyi seçebilirsiniz. Bunlar siz ziyaretcilerin kolaylık sağlaması açısından tarayıcı üzerinde tutulur.

4) Verilerinizi Ne Kadar Süre Tutarız ?

Websitemize yorum yaptığınız zaman itibaren süresiz olarak bilgiler veritabanında tutulur.

5) Verileriniz Üzerindeki Haklarınız Neler ?

Websitemizde düşen size ait tüm bilgileri silme talebinde bulunabilirsiniz. Güvenliğiniz için bunu zorunlu olarak yapmaktayız.

6) Verinizi Nereye Gönderiyoruz ?

Ziyaretci yorumları sadece istenmeyen yorum servisinden geçmektedir. Onun dışında verileriniz hiçbir şekilde paylaşılmaz ve satılmaz.

7) İletişim Bilgileri

İnstagram : webgelisimofficial

Websitemiz : https://internetbilgini.com

Youtube : Tıkla Kanalımız

Discord Grubu : https://discord.gg/ZXMQNQd