Tiktok Takipci Nasıl Yükseltilir ?

Günümüzde yayın olan ve yaygınlaşma süreci hayla devam eden çok aktif bir video paylaşma platformu olan tiktok başarılı bir şekilde herkese adını duyurdu. Bu makalemizde sizlere tiktok hesabımıza nasıl takipci kazandırabilir onu anlatacağım. Tabiki doğal yöntemleri kullanarak anlatacağım. Aksi takdiri hesabınız zarar görme , keşfet engeli yeme , canlı yayın açma özelliği kapanması ve hesap kapanması durumuna kadar gelebilir. Eğer tiktok üzerinden takipci kasmak istiyorsanız öncelikle ortam kurmalı ve tüm arkadaşlarınıza kendinizi takip ettirerek başlangıç atmalısınız. Ardından doğal bir yöntem olan credi mantığı ile çalışan havuz sistemli tiktok takipci platformlarından insanları takip ederek kredi kazanıp kendinize kredi sayesinde takipci getirebilirsiniz.

TİKPLUS NEDİR ? NASIL TAKİPCİ KASILIR ?

Tikplus organik ve hile olmadan havuz sistemli bir tiktok takipci kasma programıdır. Programın mantığı herkes birbirini takip eder ve puan kazanır o puan ile de kendi hesabının paylaşılmasını sağlar ve diğer insanlar sizi görüp puan kazanmak için takip ederler. Buna havuz sistemi denilmektedir. Bu sayede sizlerde programın nimetlerinden yararlanabilirsiniz.

HASTAG İLE TAKİPCİ KASMAK !

Videolarınız ile alakalı etiketleri gönderinizin açıklamasına abartılmadan koymanız hashtag sıralamarında çıkacaktır. Bu sayede bu hashtag’i takip eden kişiler veya izleyen kişilerin ekranına düşeceksiniz. Bu yöntem de doğal bir yöntemdir. Hiçbir şekilde hesabınız risk altına girmez. Fakat fazla hashtag koymak öne çıkmasını engeller. Bu yüzden doğru etiket kullanımı gerekir.

6 thoughts on “Tiktok Takipci Nasıl Yükseltilir ?

  1. tiktok doğal yollarla takipci sayımı yükselttim. Gerçekten oldu sizin sayenizde takipci sayım oldukca arttı. Elinize sağlık.

  2. tiktok hesabımın takipçisini doğal yollarla yükselttim.Gerçekten oldu sizin sayenizde takipçi sayım büyük bir oranda arttı teşekkür ederim.Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir